Podsumowanie roku 2009 | Wydarzenia | Beskid Mały - Portal turystyczny
Załóż konto Zaloguj się

Podsumowanie roku 2009

Przedwczoraj pożegnaliśmy rok 2009. Pokusiłem się więc o krótkie podsumowanie ubiegłego roku pod względem turystycznym. Wyliczyłem, że na wyprawach spędziłem około 14 dni w roku, co daje około 3,8% dni spędzonych w górach. Nie jest to może i dużo, ale jak na pierwszy rok wzmocnienia górskiej aktywności, to nie jest aż tak źle.

Najwięcej wycieczek odbyłem w Beskidach, w których to dominował Beskid Żywiecki. Dopiero za nim znajdował się Beskid Mały i Beskid Śląski. W sierpniu udało się również odwiedzić nasze, ukochane Tatry, które niestety w wakacje są za bardzo przeludnione.

Moja największa aktywność turystyczna przypadła na miesiące letnie: czerwiec, lipiec i sierpień. Ale w tym roku zamierzam to zmienić, ponieważ bardziej pasjonuje mnie zimowe chodzenie po Beskidach.

Podsumowując: miniony rok był dobrym czasem na oswojenie się z górami, gdzie pomiędzy weekendowymi zajęciami na uczelni ciężko było znaleźć czas na większe i dłuższe przedsięwzięcia.

Mam jednak nadzieje, że obecny rok pozwoli mi na spędzenie większej ilości czasu na górskich ścieżkach.powrót
Komentarze
Aby mieć możliwość dodawania komentarzy, musisz być zalogowany.
Ten portal internetowy wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) w celach statystycznych i reklamowych. Z góry zakładam, że Ci to nie przeszkadza, bo jeśli tak, zawsze możesz je wyłączyć korzystając z ustawień przeglądarki. Czytaj więcej...