III Edycja Konkursu Fotograficznego pt. 'Wiosna, ach to Ty' | Wydarzenia | Beskid Mały - Portal turystyczny
Załóż konto Zaloguj się

III Edycja Konkursu Fotograficznego pt. 'Wiosna, ach to Ty'

Serwis Internetowy www.kukow.pl zaprasza wszystkich miłośników fotografii do udziału w III Edycji Konkursu Fotograficznego pt. "Wiosna, ach to Ty". W konkursie mogą wziąć udział fotografie wykonane w okresie kalendarzowej wiosny, które ukazują walory przyrodnicze, krajoznawcze, kulturowe, bądź historyczne Beskidów.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 4 zdjęcia. Prace należy dostarczyć drogą elektroniczną (w możliwie najlepszej jakości) na adres e-mail: konkurskukow@gmail.com, wraz z danymi autora (imię, nazwisko, wiek, adres, numer telefonu*) Na prace czekamy do końca maja.

Zdjęcia zostaną podzielone na trzy kategorie wiekowe (dzieci do 15 lat, młodzież 16-20, dorośli powyżej 21 lat).

W tym roku, po raz pierwszy dodatkowo powstanie czwarta kategoria, w której oceniane będą wyłącznie zdjęcia nadesłane przez mieszkańców Kukowa.

Oceny zdjęć dokona specjalnie powołana komisja. O dacie i miejscu rozdania nagród poinformujemy początkiem czerwca! Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na bezpłatne wykorzystywanie zdjęć na potrzeby Serwisu Internetowego www.kukow.pl (publikacja na stronie oraz zaprezentowanie na wystawie pokonkursowej).

Wszystkich informacji na temat konkursu udzielają:
Mateusz Lachowszczak tel.787109103,
Mateusz Szymski tel. 507072590.* dane służą do kontaktu między organizatorami, a uczestnikami, nie będą udostępniane osobom trzecim.powrót
Komentarze
Aby mieć możliwość dodawania komentarzy, musisz być zalogowany.
Ten portal internetowy wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) w celach statystycznych i reklamowych. Z góry zakładam, że Ci to nie przeszkadza, bo jeśli tak, zawsze możesz je wyłączyć korzystając z ustawień przeglądarki. Czytaj więcej...