Oświetlenie Krzyża na Chrobaczej Łące | Wydarzenia | Beskid Mały - Portal turystyczny
Załóż konto Zaloguj się

Oświetlenie Krzyża na Chrobaczej Łące

Krzyż Trzeciego Tysiąclecia na Chrobaczej Łące. Widok z żółtego szlaku, na odcinku Kozy PKP - Przełęcz U Panienki.Przez cały czas trwają starania o całkowite oświetlenie Krzyża Trzeciego Tysiąclecia na Chrobaczej Łące. Tzn. chodzi o doprowadzenie prądu linią energetyczną od strony Międzybrodzia Bialskiego.

W chwili obecnej krzyż jest oświetlany przy użyciu agregatu benzynowego, znajdującego się w pobliżu schroniska. Jednak jest to rozwiązane nieekonomiczne.

Krzyż na Chrobaczej Łące nie jest w całości oświetlony przez całą noc. Świeci się mniej więcej od nastania zmroku do około godziny 0:00. Potem włączane są tylko światła ostrzegawcze.

Trwa załatwianie pozwoleń na budowę linii energetycznej pozwalającej na całkowite oświetlenia Krzyża Trzeciego Tysiąclecia na Chrobaczej Łące.powrót
Komentarze
Aby mieć możliwość dodawania komentarzy, musisz być zalogowany.
Ten portal internetowy wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) w celach statystycznych i reklamowych. Z góry zakładam, że Ci to nie przeszkadza, bo jeśli tak, zawsze możesz je wyłączyć korzystając z ustawień przeglądarki. Czytaj więcej...