Historia strony | Beskid Mały - Portal turystyczny
Załóż konto Zaloguj się

Historia strony

Witam wszystkich turystów, którzy interesują się Beskidem Małym.

Stworzyłem tą stronę w nadzieji, że zachęce ludzi do chodzenia po tego typu górach, gdyż niestety nie są one tak popularne, jak choćby sąsiednie pasma Beskidu Śląskiego czy Żywieckiego.

Drugą rzeczą, którą się kierowałem, podczas planu jej stworzenia było to, że nigdzie się jeszcze nie spotkałem ze stroną opisującą to najbliższe mi pasmo górskie. Także stwierdziłem, że trzeba coś zrobić, by pokazać ludziom, że po drugiej stronie od Bielska-Białej również są ciekawe górki, o których można coś napisać.

Nie ukrywam, że dużo sobie obiecuje po tej stronie. A mianowicie - chciałbym aby znaleźli się tacy zapaleńcy jak ja, którzy też kochają te tereny, żeby współtworzyli ze mną tą strone. Bo zawsze lepiej jest coś tworzyć z kimś niż samemu :) - także zapraszam do jakiejkolwiek współpracy.

Zdaje sobie sprawę z tego, że w chwili obecnej moja strona jest niezwykle skromna, ale obiecuje, że będzie stale rozbudowywana.

Ostatnia rzecz - jeżeli na tej stronie są jakieś błędy, nieprawdziwe informacje - wówczas proszę o kontakt w celu ich sprostowania.

Historia tworzenia poszczególnych odsłon strony

Ten portal internetowy wykorzystuje mechanizm ciasteczek (cookies) w celach statystycznych i reklamowych. Z góry zakładam, że Ci to nie przeszkadza, bo jeśli tak, zawsze możesz je wyłączyć korzystając z ustawień przeglądarki. Czytaj więcej...